Diodes Incorporated AP7361C-15ER-13
AP7361C-15ER-13
قسمت نه:
AP7361C-15ER-13
بسته:
TO-261-4, TO-261AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7361C-15ER-13.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.5V 1A SOT223R
بسته / کیس:
TO-261-4, TO-261AA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.57V @ 1A (Typ)
جریان - خروجی:
1A
PSRR:
75dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C