Diodes Incorporated AP7361C-12E-13
AP7361C-12E-13
قسمت نه:
AP7361C-12E-13
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7361C-12E-13.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.2V 1A SOT223-3
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.7V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
80 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
75dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C