Diodes Incorporated AP7361-15E-13
AP7361-15E-13
قسمت نه:
AP7361-15E-13
بسته:
TO-261-4, TO-261AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7361-15E-13.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.5V 1A SOT223
بسته / کیس:
TO-261-4, TO-261AA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.7V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
PSRR:
65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C