Diodes Incorporated AP7361-10FGE-7
AP7361-10FGE-7
قسمت نه:
AP7361-10FGE-7
بسته:
8-UDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7361-10FGE-7.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1V 1A 8UDFN
بسته / کیس:
8-UDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.7V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
PSRR:
65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C