Diodes Incorporated AP7361-10E-13
AP7361-10E-13
قسمت نه:
AP7361-10E-13
تولید کننده:
Diodes Incorporated
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-261-4, TO-261AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7361-10E-13.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1V 1A SOT223
تولیدکننده:
Diodes Incorporated
سری:
بسته / کیس:
TO-261-4, TO-261AA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.7V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
90 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C