Diodes Incorporated AP7354D-18FS4-7
AP7354D-18FS4-7
قسمت نه:
AP7354D-18FS4-7
بسته:
4-XDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7354D-18FS4-7.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4DFN
بسته / کیس:
4-XDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.6V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
0.6 µA
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)