Diodes Incorporated AP7351D-185W5-7
AP7351D-185W5-7
قسمت نه:
AP7351D-185W5-7
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7351D-185W5-7.pdf
توضیحات:
LDO CMOS LOWCURR SOT25 T&R 3K
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.85V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.58V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
1 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
60dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)