Diodes Incorporated AP7350D-185CF4-7
AP7350D-185CF4-7
قسمت نه:
AP7350D-185CF4-7
بسته:
4-XFBGA, WLBGA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7350D-185CF4-7.pdf
توضیحات:
LDO CMOS LOWCURR X2-WLB0606-4 T&
بسته / کیس:
4-XFBGA, WLBGA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.85V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.58V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
700 nA
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)