Diodes Incorporated AP7350-27CF4-7
AP7350-27CF4-7
قسمت نه:
AP7350-27CF4-7
تولید کننده:
Diodes Incorporated
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
4-XFBGA, WLBGA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7350-27CF4-7.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 2.7V 150MA X2WLB0606
تولیدکننده:
Diodes Incorporated
سری:
بسته / کیس:
4-XFBGA, WLBGA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.7V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.44V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
700 nA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Current Limit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)