Diodes Incorporated AP7343D-32W5-7
AP7343D-32W5-7
قسمت نه:
AP7343D-32W5-7
تولید کننده:
Diodes Incorporated
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7343D-32W5-7.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.2V 300MA SOT25
تولیدکننده:
Diodes Incorporated
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.29V @ 300mA
جریان - خروجی:
300mA
فعلی - ساکن (Iq):
60 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
75dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C