Diodes Incorporated AP7343D-28FS4-7
AP7343D-28FS4-7
قسمت نه:
AP7343D-28FS4-7
بسته:
4-XDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7343D-28FS4-7.pdf
توضیحات:
LDO CMOS LOWCURR X2-DFN1010-4 T&
بسته / کیس:
4-XDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.3V @ 300mA
جریان - خروجی:
300mA
PSRR:
75dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Current Limit, Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)