Diodes Incorporated AP7343D-12FS4-7
AP7343D-12FS4-7
قسمت نه:
AP7343D-12FS4-7
بسته:
4-XDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7343D-12FS4-7.pdf
توضیحات:
LDO CMOS LOWCURR X2-DFN1010-4 T&
بسته / کیس:
4-XDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.7V @ 300mA
جریان - خروجی:
300mA
ویژگی های کنترل:
Current Limit, Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
X2-DFN1010-4 (Type B)
1. چگونه می‌توان AP7343D-12FS4-7 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی AP7343D-12FS4-7 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض AP7343D-12FS4-7 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل AP7343D-12FS4-7 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر AP7343DQ-33W5-7 AP7343DQ-18W5-7 AP7343DQ-12W5-7 AP7343DQ-11W5-7 AP7343D-12FS4-7B
سری - - - - -
بسته / کیس SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 4-XDFN Exposed Pad
بسته بندی Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Active Active Active Active Active
پیکربندی خروجی Positive Positive Positive Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1 1 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 5.25V 5.25V 5.25V 5.25V 5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V 1.8V 1.2V 1.1V 1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - - - - -
افت ولتاژ (حداکثر) 0.31V @ 300mA 0.41V @ 300mA 0.72V @ 300mA 0.72V @ 300mA 0.58V @ 300mA
جریان - خروجی 300mA 300mA 300mA 300mA 300mA
فعلی - ساکن (Iq) 60 µA 60 µA 60 µA 60 µA 60 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) - - - - -
PSRR 75dB (1kHz) 75dB (1kHz) 75dB (1kHz) 75dB (1kHz) 75dB (1kHz)