Diodes Incorporated AP7343-285W5-7
AP7343-285W5-7
قسمت نه:
AP7343-285W5-7
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7343-285W5-7.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.85V 300MA SOT25
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.85V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.3V @ 300mA
جریان - خروجی:
300mA
PSRR:
75dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C