Diodes Incorporated AP7331-28SNG-7
AP7331-28SNG-7
قسمت نه:
AP7331-28SNG-7
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7331-28SNG-7.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 2.8V 300MA 6DFN2020
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.55V @ 300mA
جریان - خروجی:
300mA
فعلی - ساکن (Iq):
75 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
85 µA
PSRR:
65dB (100Hz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C