Diodes Incorporated AP7331-15SNG-7
AP7331-15SNG-7
قسمت نه:
AP7331-15SNG-7
بسته:
6-UDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7331-15SNG-7.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 1.5V 300MA 6DFN2020
بسته / کیس:
6-UDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
جریان - خروجی:
300mA
فعلی - ساکن (Iq):
75 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
85 µA
PSRR:
65dB (100Hz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C