Diodes Incorporated AP7315-22SR-7
AP7315-22SR-7
قسمت نه:
AP7315-22SR-7
تولید کننده:
Diodes Incorporated
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7315-22SR-7.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.2V 150MA SOT23
تولیدکننده:
Diodes Incorporated
سری:
بسته / کیس:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.38V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
60 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
100 µA
PSRR:
75dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C