Diodes Incorporated AP7315-12SA-7
AP7315-12SA-7
قسمت نه:
AP7315-12SA-7
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7315-12SA-7.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.25V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.64V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
PSRR:
75dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C