Diodes Incorporated AP7115-25WG-7
AP7115-25WG-7
قسمت نه:
AP7115-25WG-7
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7115-25WG-7.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT25
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.3V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
PSRR:
70dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C