Diodes Incorporated AP7115-12WG-7
AP7115-12WG-7
قسمت نه:
AP7115-12WG-7
تولید کننده:
Diodes Incorporated
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP7115-12WG-7.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT25
تولیدکننده:
Diodes Incorporated
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.3V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
80 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
70dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C