Diodes Incorporated AP2138R-3.6TRG1
AP2138R-3.6TRG1
قسمت نه:
AP2138R-3.6TRG1
بسته:
TO-243AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP2138R-3.6TRG1.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.6V 250MA SOT89
بسته / کیس:
TO-243AA
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.6V @ 250mA
جریان - خروجی:
250mA
فعلی - ساکن (Iq):
1.5 µA
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C