Diodes Incorporated AP2121N-1.5TRE1
AP2121N-1.5TRE1
قسمت نه:
AP2121N-1.5TRE1
بسته:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP2121N-1.5TRE1.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-3
بسته / کیس:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.6V @ 200mA
جریان - خروجی:
200mA
فعلی - ساکن (Iq):
50 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
70dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C