Diodes Incorporated AP2115R5-2.5TRG1
AP2115R5-2.5TRG1
قسمت نه:
AP2115R5-2.5TRG1
تولید کننده:
Diodes Incorporated
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SOT-89-5/6
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدAP2115R5-2.5TRG1.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT89-5
تولیدکننده:
Diodes Incorporated
سری:
بسته / کیس:
SOT-89-5/6
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.75V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
80 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
65dB (100Hz ~ 1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C