ABLIC Inc. S-817B15AUA-CWET2U
S-817B15AUA-CWET2U
قسمت نه:
S-817B15AUA-CWET2U
تولید کننده:
ABLIC Inc.
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-243AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدS-817B15AUA-CWET2U.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.5V 20MA SOT89-3
Shipping
موجودی:55
تولیدکننده:
ABLIC Inc.
سری:
S-817
بسته / کیس:
TO-243AA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
10V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.99V @ 10mA
جریان - خروجی:
20mA
فعلی - ساکن (Iq):
2.5 µA
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)