ABLIC Inc. S-1312C33-M5T1U3
S-1312C33-M5T1U3
قسمت نه:
S-1312C33-M5T1U3
تولید کننده:
ABLIC Inc.
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدS-1312C33-M5T1U3.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
تولیدکننده:
ABLIC Inc.
سری:
S-1312
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.27V @ 100mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
30 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
65dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Overcurrent, Thermal Shutdown
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)